Oprócz daszków znajdą Państwo w naszej ofercie również inne wyroby betonowe

Płyta elewacyjna - trawertyn

Płyta elewacyjna, zewnętrzna/wewnętrzna, z betonu architektonicznego, imitująca kamień trawertyn. Idealnie wpisuje się w nowoczesną architekturę, do pomieszczeń industrialnych, loftowych. Nowoczesne wykończenie ścian wewnątrz i na zewnątrz budynków.

Zobacz przykładową aranżacje!

Cena: 42,00

Rozmiar: 100x50x2cm

Waga: 21kg

Płyta elewacyjna - kamień łupany

Płyta elewacyjna z betonu architektonicznego - imitacja kamienia łupanego. Idealna do nowoczesnych loftowych oraz industrialnych aranżacji ścian wewnątrz i na zewnątrz budynków.

Cena: 52,00

Rozmiar: 75x50x2cm

Waga: 26kg

Korytko odwadniające

Korytka są elementem wykończeniowym m.in. chodnika, ścieżki w ogrodzie, alejek ogrodowych, czy opasek wokół budynków. Mają za zadanie odprowadzanie niewielkiej ilości wody w ciągach pieszych i na drogach o niewielkim natężeniu ruchu zgodnie z normami i instrukcjami obowiązującymi w budownictwie.

Cena: 27,00

Rozmiar: 35x25x8cm

Waga: 14kg

Płyta chodnikowa

Płyta chodnikowa ryflowana najczęściej wykorzystywana jest na chodnikach, tarasach ogrodowych, posadzkach w garażach blaszakach czy pod meble ogrodowe. Idealnie nafaje się do układania wokół pomników na cmentarzach. Jest wykonana z betonu o wysokiej klasie wytrzymałości. Grubość 3 cm. Waga około 6 kg. Ilość sztuk wchodzących na metr kwadratowy: 11 sztuk.

Cena: 12,00

Rozmiar: 30x30x3cm

Waga: 6kg

Płyta EKO

Eko Ażur może służyć jako budulec ścieżek, parkingów, podjazdów, placów, dróg dojazdowych, zabezpieczeń skarp w ogrodzie czy przy drodze. Jest wytrzymały na ruch kołowy oraz pieszy. Idealnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie konieczne jest zabezpieczenie gruntu lub zapewnienie szybkiego odpływu wód opadowych.Płyty są zbrojone grubym włóknem polimerowym.

Cena: 70,00

Rozmiar: 60x40x10cm

Waga: 35kg

2021 © Galbet | Wszelkie prawa zastrzeżone